Περιγραφή θέσης

Σημαντικός βιομηχανικός όμιλος αναζητά χειριστές ψηφιακά καθοδηγούμενων εργαλειομηχανών CNC (τόρνων και φρεζών), με εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, και τεχνίτες με γνώσεις συναρμολόγησης και μονταρίσματος.

Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολόγου - Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Εμπειρία τουλάχιστον ενός χρόνου (κατά προτίμηση σε βιομηχανικό περιβάλλον)
  • Ικανότητα σχεδιασμού και υλοποίησης παντογραφικών σχεδίων σε τριαξονικό CNC
  • Γνώση των παραμέτρων παραγωγής
  • Γνώση αγγλικών
  • Υπευθυνότητα
  • Επαγγελματισμός
  • Αποδοτικότητα
  • Όρεξη για εργασία, προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αξιοπιστία

Παροχές

  • Συμβόλαιο αορίστου διάρκειας
  • Εργασιακό ωράριο: βάρδιες
  • Μισθός: αναλόγως των προσόντων και της εμπειρίας
  • Τοποθεσία: Ισπανία

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (σας παρακαλώ στο θέμα του email να σημειώσετε για ποια θέση ενδιαφέρεστε)