Περιγραφή θέσης

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία, καταξιωμένη στο χώρο του Software και των υπηρεσιών Internet, αναζητά άμεσα μέλη για μια διεθνή ομάδα εξυπηρέτησης πελατών στη Μαδρίτη. Θέλεις να γίνεις μέλος;

Ως εκπρόσωπος τηλεφωνικής υποστήριξης θα είσαι μέλος μιας δυναμικής ομάδας που προσφέρει υψηλής ποιότητας τεχνική υποστήριξη σε πελάτες από όλο τον κόσμο, υποστήριξη σχετική με τη διαχείριση Software και τα ψηφιακά πιστοποιητικά.

Δουλεύουμε 24 ώρες την ημέρα, 7 ημέρες την εβδομάδα, 365 ημέρες το χρόνο και πρέπει να είσαι διαθέσιμος να εργαστείς στην πρωινή, την απογευματινή ή τη βραδινή βάρδια ακόμη και τα Σαββατοκύριακα.

Προσόντα

Προηγμένες γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
Επικοινωνιακή ικανότητα και πνεύμα ομαδικότητας
Αποδοτικότητα σε συνθήκες πίεσης
Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και αποφάσεων
Ευγλωττία στην αγγλική γλώσσα
Εκτιμάται η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών: γερμανικά, ισπανικά, ιταλικά, γαλλικά ή πορτογαλικά
Ευελιξία στα ωράρια

Παροχές

Απολαβές: 18.400 ευρώ το χρόνο (μικτά)
Μακροπρόθεσμο συμβόλαιο
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης στην εταιρεία
Τοποθεσία: Μαδρίτη

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (σας παρακαλώ στο θέμα του email να σημειώσετε για ποια θέση ενδιαφέρεστε)